Dostawa 24h Dostawa kurierem w ciągu 1 doby

Bez rejestracji! Szybkie zakupy bez rejestracji

Najniższe  ceny w Polsce Najniższe ceny, najwyższa Jakość!

Bezpieczeństwo Bezpieczny system płatności PayU

Folia stretch maszynowa, transparent 30my, waga: 14,00 [kg]

Folia stretch produkowana w Polsce               

Waga rolki 14,00 [kg], waga gilzy: 1,60 [kg]

Nowy

129,15 zł brutto 105,00 zł netto

FOLIA STRETCH

 

Folia stretch produkowana w Polsce, wyłącznie z oryginalnego granulatu. Produkcja folii metodą CAST, o rozciągu standardowym 160%, Power 220% oraz Super Power 300%. Produkowana w kolorze czarnym oraz transparentnym.

 

 Grubość folii jakie oferujemy Państwu to 17 [my], 23 [my] oraz 30 [my]. Folia cechuje się wysoką sprężystością, optymalną kleistością oraz gwarantowanym naciągiem 160%. (skontaktuj się z naszym specjalistą w sprawie folii Power oraz SP)

 

            Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych. Służy do zabezpieczania towarów na paletach, pojedynczych paczek lub elementów. Dzięki doskonałej jakości idealnie nadaje się do owijania ostrych krawędzi. Zabezpiecza towar również przed deszczem, a folia czarna przed warunkami atmosferycznymi.

 

 Dzięki swojej wytrzymałości i rozciągu jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania stosowanym na świecie.

 

 

 

FOLIA STRETCH – maszynowa

 

 

Folia stretch maszynowa o wadze brutto: +/- 16,0 [kg] dostępna od ręki! Folia stosowana w przemyśle, nadaje się wyłącznie do owijarek maszynowych. Folia nawinięta na tulejach o przekroju 76,0 [mm] pokrytych białym kartonem co sprawia iż są twarde i wytrzymałe. Waga tulei wynosi 1,60 [kg].

 

Folia jak każda folia firmy PROFIL (tj. ręczna, maszynowa, jumbo, mini-rap) wyróżnia się doskonałą jakością, wytrzymałością, rozciągiem gwarantowanym 160% oraz optymalną kleistością. Folia sprzedawana w grubościach 17 [my], 23 [my] – standard oraz 30 [my].

 

 Przy braku wyboru grubości folii, wysyłamy folię o standardowej grubości 23 [my].

 

Grubości foli – ilość metrów na kilogramie:

 

23 [my] – 96 m/kg

30 [my] – 76 m/kg

17 [my] – 130 m/kg

 

Przy zakupie większej ilości możliwość negocjacji ceny!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć